Příjemné posezení v Litovli

Napište nám

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5814"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Hnus velebnosti. Cekate hodinu na pivo a misto toho aby prisli zkasirovat tak si jdou zapalit ke kamaradum a hlasite porvavaj at si ten kreten jde zaplatit na bar. Nikdy už tam nepáchnu a rozhodně nebudu nikdy nikomu doporučovat. (červenec 2017)
Tak jsme u vás byli včera a chtělo se mi plakat... Měla jsem hlad, po loňsku jsem se k vám těšila, ale manšaft děvenek co tam sloužily mě vytáčel a udivoval. Už při vstupu nám hlásila partička vodáků ať si nic nedáváme, že se toho nedočkáme. Když už jedna ze slečen vylezla ven, obešla náš stůl a šla k vedlejšímu aniž by jevila známky zájmu o hosty. Po mém zavolání, jestli si můžeme taky objednat, hodila ksicht a že si dojde pro papír. Myslím, že i v oáze uprostřed pouště bych se piva dočkala dřív. Holky v tom neměly absolutně žádný systém, pivo nosily ke stolu co si objednával až po nás a na dotaz na objednané tortily nám jiná slečna řekla, že tam někde budou...a pak se s nimi vytasila po našem oznámení, že budeme platit... Je to škoda, že to takto dopadlo :-(
nebude muzika tento pátek ?
Ahoj, radi bychom nasi velkonocni plavbu zacali patecnim pobytem ve Vasi hospudce. Budete mit uz otevrene? Radi bychom tez vyuzili moznosti stanovat na taboristi, ktere je zminovane na webu. Bylo by to mozne?

Dekuji predem za odpoved.

Ahoj a aspon stopu vody pod kylem smiley
design by MIFI
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one